2012 m. vasario 9 d., ketvirtadienis

1 Gimtadienis - Mini albumas

Gal kas pamenat, esu sakiusi, kad mini albumas, man neįveikama misija. Pasirodo nieko nėra neįmanomo. Bet tai gi ir taip aišku:) Pirmas albumas dar laukia savo paviešinimo, šis - antras.
Prieš kelias savaites, kai neturėjau 4 dienas kompiuterio, atrodė, kad maaaarios laiko atsirado dienoje. Tuomet ir susivokiau, kiek daug jis suvalgo. Atrodo diena pralėkė, o nieko dar nenuveikei. Galėtų kas įvesti skaitliuką prie kompo ir jei viršyji nustatytą laiką, kompas op ir išsijungia. Man patiktų :) Nes galiausiai pradedi suvokti, kokia tai didelė priklausomybė, nes viskas vyksta šiais laikais taip "laidiškai". Nuo realių kontaktų su žmonėmis vis tolstam.
Oi, kaip nukrypau. Na, esmė ta, kad turėjau daug laisvo laiko ir atsirinkinėdama nuotraukas iš foto kameros  bandžiau daryti šabloną, pagal nuotraukų spalvas. Pasiruošiau lapukus, per vilniečių susitikimą susirišau spirale ir laukiau kompo :) Sėdau atsirinkinėti nuotraukų, bet kur kokią buvau nuplanavusi - jau nebeatsekiau iki galo :) Susirinkau nuotraukas, dalį atsispausdinau pati, kad turėčiau ką veikti, dalį įdaviau fotolaboratorijai. Kai turėjau visas nuotraukas rankose, visgi žiūriu kad netinka jos ten, kur jas suplanavau. Dar kartą viska perdėliojau. Ir kibau prie detalių. Viskas vyko taip ekspromtu, bet ir procesas buvo smagus ir rezultatas tenkina. Dukrytė šalia sėdėjo ir patarinėjo ką kur dėti :)  Kaip vienas iš pirmų blynų tai visai neblogas, ar ne :DDD
Pagrinde naudojau Basic Gey įvairių kolekcijų lapus. Jie tokie, kad gali juos kuo puikiausiai maišyti, vistiek turi tam tikrą ryšį. O Basic Grey lygiaspalviai lapai - iš vis mane žavi. Jie tokie pamarginti, pasendinti, patrinti, kad nieko daugiau nereikia, patys iš savęs užpildo erdvę.
Užteks kalbų :
8 komentarai:

 1. Koks grazus! Tokios zemiskos spalvos - bet labai vaikiskas ir sventiskas albumas! O tos nuotraukos su rozinem ausim is viso nerealios!!!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Indre, labai gražus albumas <3 Berniukas nuostabus. Nors nepasakyčiau, kad tik metukų - toks dičkis atrodo lyginant su mano metinuku :D Fainuolis zuikis <3

  Lauksiu naujo-seno, t.y. pirmo tavo albumo :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dėkui ;) Visi jie dideli nuotraukose atrodo :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. labai gražus albumas gavosi ;)
  o jau vyrukas koks fainas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Indre, puikus albumas! Spalvos budingos tavo darbam, labai man patinka :) O, Benuką taip keista matyti jau vaikštantį, kaip greit tie svetimi vaikai auga :))))

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai gražuoliukas albumėlis ir toks nuotaikingas:)
  O pirmojo tai tikrai irgi lauksime. Na tai tas turbūt, kurį vartinėjome pas tave, ane :)Tas irgi su savo detalytėmis, spalvomis, kaip visada puikiomis nuotraukytėmis labai gražutis :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Nu bet ir darbo cia ideta! nuostabus mini-albumas iamzinantis metinuka!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Puikus galutinis variantas. Tikrai labai gerai parinkai nuotraukas prie popieriu, ir detles puikiai isilieja ir pagyvina, bet neapkrauna, nuotraukos lieka centre, aisku ypac su ausim :)) Tos tai nerealios!!!!

  AtsakytiPanaikinti